Steriliteti, si ta luftoni me 10 mënyra natyrale

Nga Gazeta Telegraf - Die Sht 16 2012, 4:45 pm

STUDIMI/ Shkencëtarët e Harvardit tregojnë çfarë duhet të bëni për të rritur shanset e një shtatzënie

Infertiliteti është lufta për shumë çifte, e cila përfundon në zgjidhje mjekësore shumë të kushtueshme të kombinuar me ilaçe të pakëndshme. Këto janë10 ndryshime të thjeshta në ushqim dhe regjim. E bazuar në studimet e fundit nga shkencëtarë të Harvardit po ju tregoj shkurt çfarë duhet të bëni për të rritur shancet e një shtatzanie…

Shkrimin e plotë mund ta lexoni në brendësi të “Telegraf” print

Jep një Përgjigje


Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cënojmë opinionet tuaja, lutemi që komentet të mos përmbajnë fyerje dhe ofendime personale dhe të kenë lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Moderatori

Advertisement